O NAS2020-11-04T17:49:43+00:00

O NAS

Kancelaria prawna BKB Baran Książek Bigaj powstała w 2006 r. jako kontynuacja kilkudziesięcioletniej praktyki adwokackiej wybitnego specjalisty z zakresu polskiego i międzynarodowego prawa pracy – prof. dr. hab. Andrzeja M. Świątkowskiego oraz kilkunastoletniej praktyki doradczej w zakresie prawa pracy – dr. Daniela Książka – założyciela Kancelarii.

W 2017 r. dołączył inny wybitny specjalista prawa pracy prof. zw. dr hab. Krzysztof W. Baran. Niekwestionowany autorytet, w zakresie m.in. zbiorowego prawa pracy.

Większość naszych prawników łączy praktykę z pracą naukową na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz innych wyższych uczelniach w kraju i za granicą co dodatkowo wpływa na poziom świadczonych usług.

Nasi prawnicy odbywali staże naukowe na takich uczelniach jak m.in. Uniwersytet w Pensylwanii.

Naszą specjalizacją jest polskie oraz europejskie prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, w zakresie których firma udziela kompleksowej obsługi prawnej na najwyższym poziomie merytorycznym. BKB Baran Książek Bigaj świadczy pomoc prawną na rzecz największych podmiotów gospodarczych działających na terenie Polski i jest angażowana jest do najtrudniejszych spraw z zakresu prawa pracy.

O wysokiej jakości merytorycznej usług wykonywanych przez BKB świadczy zarówno fakt, iż do grona jej klientów zaliczają się najlepsze, polskie oraz międzynarodowe, kancelarie prawnicze, jak również to, że nasi prawnicy przygotowali szereg opinii z zakresu prawa pracy na rzecz Ministerstwa Prawa Pracy i Polityki Społecznej.

Nasze usługi zawsze obejmują najwyższej jakości pomoc prawną, ze szczególnym naciskiem na wszelką możliwą pomoc w projektach klientów. Celem firmy jest pełna realizacja życzeń klientów oraz ich satysfakcja z osiągniętych efektów.

Nasze doświadczenie oraz poziom naszego przygotowania w pełni uzasadniło nasze motto: Tam gdzie kończą się możliwości innych zaczynają się nasze.